احراز صلاحیت شرکت پرتو تماس نوین به عنوان شرکت دانش بنیان

به دنبال طراحی و ساخت سیستمهای انتقال نوری در داخل کشور توسط شرکت پرتو تماس نوین، این شرکت اقدام به درخواست بررسی صلاحیت شرکت در خصوص دانش بنیان بودن مجموعه در سال 1392 از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و موسسات دانش بنیان وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور نمود.

پس از فرآیند ثبت اطلاعات و ارسال مستندات لازم به کارگروه و تایید مستندات اولیه شرکت، ستاد توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور به عنوان کارگروه تخصصی مسوول بررسی صلاحیت این شرکت تعیین گردید و پس از بررسیهای فنی و تخصصی در یک سال گذشته، صلاحیت شرکت پرتو تماس نوین به عنوان یک شرکت دانش بنیان در تاریخ خرداد ماه 1393 مورد تایید قرار گرفت.

اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایتهای زیر:

www.nsfund.ir

www.daneshbonyan.ir

http://ictc.isti.ir

http://daneshbonyan.ir/index.aspx?siteid=2&fkeyid=&siteid=2&pageid=154


دریافت فایل لیست شرکتهای دانش بنیان از اینجا

 

صفحه اصلی اخبار احراز صلاحیت شرکت پرتو تماس نوین به عنوان شرکت دانش بنیان

تماس با ما

نشانی : تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبایی جنوبی، کوچه حق طلب غربی، پلاک ۳۱، طبقه ۹، واحد ۳۸

کد پستی : ۱۹۹۷۹۶۸۴۱۳

تلفن : ۴۲۰۴۱۰۰۰ (۹۸۲۱+)

ساعات پاسخگویی: ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر (۵:۳۰GMT تا ۱۳:۳۰GMT)

دورنگار (فکس): ۸۸۶۹۱۳۷۱ (۹۸۲۱+)

پست الکترونیک:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

درباره پرمان

شرکت پرمان (پرتو تماس نوین)، یکی از برترین شرکت های دانش بنیان ایرانی در زمینه طراحی و تولید سیستم های پیشرفته مخابرات نوری و سوئیچ های شبکه و دارنده تاییدیه سازمان تنظیم مقرارات و ارتباطات رادیویی برای محصولات انتقال نوری است.

 

شرکت پرمان در سال 1380 با مدیریت و مشارکت مجموعه ای از اساتید دانشگاهی که دارای سوابق مدیریتی، اجرایی و فنی فراوانی در حیطه فناوری ارتباطات هستند تشکیل گردید. هدف اصلی بنیانگذاران ایجاد مجموعه ای فعال و جدی جهت توسعه دانش فنی طراحی سیستم های مخابراتی با تکنولوژی پیشرفته که نیازهای کلیدی توسعه شبکه مخابرات کشور را پاسخگو باشند بوده است.

 

در این راستا این مجموعه با تشویق و جهت دهی مدیران با تجربه مخابراتی و مرکز تحقیقات مخابرات ایران توسعه دانش فنی طراحی و تولید سیستم های پیشرفته انتقال نوری را به عنوان هدفی استراتژیک برگزید و فعالیت خود را در این زمینه شروع نمود.