کسب رتبه دوم پژوهشهای کاربردی و دریافت لوح تقدیر و تندیس افتخار بیست و هفتمین جشنواره خوارزمی

پیرو فراخوان برگزاری بیست و هفتمین دوره جشنواره خوارزمی برای ارسال طرح ها در اوایل سال 1392، شرکت پرتو تماس نوین نیز با ارایه طرح "طراحی و ساخت سیستم انتقال نوری SDH" در این جشنواره شرکت نمود و پیرو بررسی های فنی و تخصصی هیات داوران این طرح موفق به دریافت رتبه دوم پژوهشهای کاربردی گردید که طی مراسمی در اسفند ماه سال 1392 برگزیدگان معرفی و

جوایز و لوح افتخار آنها توسط ریاست محترم جمهور اهدا گردید.
 

kh1

kh2

kh3

kh4

 

 

 

 

 

صفحه اصلی اخبار کسب رتبه دوم پژوهشهای کاربردی و دریافت لوح تقدیر و تندیس افتخار بیست و هفتمین جشنواره خوارزمی

تماس با ما

نشانی : تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبایی جنوبی، کوچه حق طلب غربی، پلاک ۳۱، طبقه ۹، واحد ۳۸

کد پستی : ۱۹۹۷۹۶۸۴۱۳

تلفن : ۴۲۰۴۱۰۰۰ (۹۸۲۱+)

ساعات پاسخگویی: ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر (۵:۳۰GMT تا ۱۳:۳۰GMT)

دورنگار (فکس): ۸۸۶۹۱۳۷۱ (۹۸۲۱+)

پست الکترونیک:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

درباره پرمان

شرکت پرمان (پرتو تماس نوین)، یکی از برترین شرکت های دانش بنیان ایرانی در زمینه طراحی و تولید سیستم های پیشرفته مخابرات نوری و سوئیچ های شبکه و دارنده تاییدیه سازمان تنظیم مقرارات و ارتباطات رادیویی برای محصولات انتقال نوری است.

 

شرکت پرمان در سال 1380 با مدیریت و مشارکت مجموعه ای از اساتید دانشگاهی که دارای سوابق مدیریتی، اجرایی و فنی فراوانی در حیطه فناوری ارتباطات هستند تشکیل گردید. هدف اصلی بنیانگذاران ایجاد مجموعه ای فعال و جدی جهت توسعه دانش فنی طراحی سیستم های مخابراتی با تکنولوژی پیشرفته که نیازهای کلیدی توسعه شبکه مخابرات کشور را پاسخگو باشند بوده است.

 

در این راستا این مجموعه با تشویق و جهت دهی مدیران با تجربه مخابراتی و مرکز تحقیقات مخابرات ایران توسعه دانش فنی طراحی و تولید سیستم های پیشرفته انتقال نوری را به عنوان هدفی استراتژیک برگزید و فعالیت خود را در این زمینه شروع نمود.